O nas

W branży poligraficznej działamy od kilkunastu lat. Jednak wciąż jesteśmy młodzi, mamy nowe pomysły i nowoczesne podejście do tego, czym się zajmujemy. Zaczynaliśmy od zaproszeń ślubnych drukowanych na gotowych, zakupionych u innego producenta blankietach. Teraz tego nie robimy. Teraz projektujemy i wykonujemy zaproszenia sami.

Od 2001 roku prowadzimy drukarnię offsetową, dlatego zagadnienia związane wykorzystaniem kartonów ozdobnych i drukiem są nam bardzo dobrze znane. Dzięki swoim, uznanym na rynku, renomowanym dostawcom, możemy wytwarzać zaproszenia i winietki tylko z najwyższej jakości, importowanego bezpośrednio z Włoch, kartonu ozdobnego.
Dysponując własnym parkiem maszynowym jesteśmy w stanie kontrolować cały proces powstawania produktu końcowego, dbając o jego najwyższą jakość.


Mimo, że nasi Klienci nie składają u nas ponownie zamówień - ponieważ, nie życzymy nikomu kolejnego ślubu ;-) - robimy wszystko co w naszej mocy, aby kontakt z nami sprawił satysfakcję, pozostawiając tylko miłe wspomnienia.

I bez ukrywanej skromności, możemy śmiało powiedzieć, że Kupujący są zadowoleni.
Potwierdzeniem niech będą komentarze na Allegro na naszych kontach: agabasko, wlodesko


Z serdecznymi pozdrowieniami

Agnieszka Skoczek
AGABASKO